9 травня 2018 року віруючі молитовно вшанували пам’ять тих, хто загинув під час Великої Вітчизняної війни

9 травня 2018 року з благословення митрополита Тульчинського і Брацлавського Іонафана у всіх селищах Ладижинського благочиння були відслужені заупокійні літії та панахиди. В Ладижині також православні віруючі вшанували пам’ять тих, хто загинув під час Другої світової війни, помер від ран, голоду та хвороб. Благочинний Ладижинського церковного округу, настоятель Свято- Георгіївського собору протоієрей Вадим Топилін та настоятель Свято- Казанського храму протоієрей Сергій Малиновський в присутності багатьох вірян, звершили заупокійну літію в парку біля пам’ятника Слави, молитовно вшанувавши всіх воїнів яки життя своє на полі брані поклали за віру та вітчизну.