У Свято- Георгіївському соборі відбулися Великодні богослужіння

У ніч на 8 квітня 2018 року відбулися Великодні богослужіння у Свято- Георгіївському соборі м.Ладижин. Богослужіння очолив благочинний Ладижинського церковного округу, настоятель храму протоієрей Вадим Топилін. Богослужіння розпочалося з Полуношниці, яка перейшла у хресний хід. Після триразового ходіння навколо храму під спів “Воскресение Твое, Христе Спасе, Ангели поют на небесех, и нас на земли сподоби чистым сердцем Тебе славити”, на паперті храму вперше пролунало великоднє вітання “Христос Воскресе! Воистину Воскресе!”. Розпочалися святкові Пасхальні богослужіння, що тривали до 3 години ранку. Після завершення богослужінь було піднесено молитви на освячення великодньої їжі та розпочалося освячення пасок, яєць, м’яса та інших приношень.