2 мнений на “Вопрос священнику

1. Міра

Доброго вечора. Скажіть,будь-ласка,що необхідно для хрещення дитини віком 1 рік і скільки коштує обряд. Дякую.

1. aleksandrsumy Автор записи

Майбутні хрещений батько і хрещена повинні бути хрещеними в православній вірі, їм бажано заздалегідь посповідатися і причаститися в православному храмі. Необхідно заздалегідь узгодити зі священиком день і час проведення Таїнства Хрещення. З собою мати крижму для дитини, хрестик для дитини чи можна придбати в храмі. Будь-яке Таїнство не має ціни, так як воно безцінне. Пожертвування є добровільним, а не обов’язковим і суму можна обговорити, в будь-якому випадку священик зробить обряд Хрещення. В нашому храмі пожертвування 400-500 гр по можливості, сюди входить опалення, освітлення, свічки, свідоцтво про Хрещення.