Центральними вулицями м.Ладижин урочисто пройшов Хресний хід

По благословенню Високопреосвященнішого Іонафана Митрополита Тульчинського і Брацлавського, у понеділок 23 липня 2018р. на передодні свята рівноапостольної княгині Ольги центральними вулицями м.Ладижин урочисто пройшов Хресний хід. Хресний хід розпочався у Свято- Георгіївському соборі святковим молебнем з читанням акафіста рівноапостольної княгині Ользі, який очолив благочинний Ладижинського церковного округу протоієрей Вадим Топилін у співслужінні духовенства Ладижинського благочиння. Не дивлячись на дощову погоду, зібралося велике зібрання віруючих. Після молебню святкова процесія з хоругвами, іконами з мощами та іншими святинями рушила центральними вулицями міста до Свято- Казанського храму. Колона учасників ходи зайшла на територію зруйнованого Свято- Успенського храму. На Хресній ході, яка була присвячена 1030-річчю Хрещення Русі постійно лунали церковні піснеспіви на честь Божої Матері, а також молитви за мир та злагоду на українській землі. Хресний хід є благословенням та духовною розрадою всім жителем нашого міста.