5 серпня 2018р. у селищі Степашки пройшла святкова Хресна хода, присвячена святкуванню Почаївської ікони Божої Матері

У неділю 5 серпня 2018р. після Божественної літургії в селищі Степашки пройшов святковий Хресний хід, присвячений святкуванню Почаївській іконі Божої Матері. При великому зібранні православних жителів Степашек у каплиці побудованій на честь Почаївської ікони Божої Матері був здійснений святковий молебний спів з акафістом Пресвятій Богородиці, який по благословенню Високопреосвященнішого Іонафана Митрополита Тульчинського і Брацлавського очолив благочинний Ладижинського церковного округу протоієрей Вадим Топилін у співслужінні архімандрита Амфілохія намісника чоловічого монастиря в селищі Тишківка та настоятеля храму на честь блаженної Ксенії Петербурзької протоієрея Григорія Макєєва села Степашки, також на святкуванні був присутній голова сільської ради села Степашки Василь Арефович Шестопал та інші почесні гості. Після урочистого богослужіння всім присутнім був запропонований святковий обід.