Відбулися піврічні збори духовенства благочиння Ладижинського церковного округу

14 червня 2018 року по благословенню Високопреосвященнішого Іонафана Митрополита Тульчинського і Брацлавського відбулися піврічні збори духовенства благочиння Ладижинського церковного округу. Очолив зібрання благочинний округу протоієрей Вадим Топилін. В ході зборів були обговорені актуальні питання церковного життя та необхідність проходження високого ідеалу християнського служіння.
Особливу увагу було приділено непростому становищу в житті нашого народу, яке склалося в зв’язку з пропогандою гріха та проведення «маршу рівності». З благословення Високопреосвященнішого Іонафана Митрополита Тульчинського і Брацлавського 17 червня у всіх храмах благочиння пройшли молебні за дотримання християнських моральних норм та традиційних сімейних цінностей, які є основою формування здорового суспільства та сильної держави.

Благочинний Ладижинського церковного округу протоієрей Вадим Топилін подякував священнослужителям за працю, яка ведеться на парафіях, закликав духовенство нести свій послух в єдності християнської сім’ї, побажав усім, з Божою допомогою долати всі негаразди та випробування, виконуючи свій пастирський обов’язок.