Святкове богослужіння у день пам’яті преподобного Агапита Печерського у храмі при Ладижинській міській лікарні

Рівно рік тому у терапевтичному відділенні Ладижинської міської лікарні була відкрита і освячена оновлена кімната- храм на честь преподобного Агапита Печерського, целителя та лікаря. 14 червня 2018 року по благословенню правлячого архієрея митрополита Тульчинського і Брацлавського Іонафана у день пам’яті преподобного Агапита Печерського в однойменному храмі були відслужені святковий молебень та перша Божественна літургія, яку очолив благочинний Ладижинського церковного округу протоієрей Вадим Топилін у співслужінні духовенства благочиння. Благочинний у своїй проповіді наголосив на важливості взаємодії духовної та лікарської допомоги для одужання хворих, подякував усім хто брав участь в організації храму, як спонсорів, будівельників так і адміністрацію лікувального закладу. Всіх лікарів та весь персонал лікарні привітав з наступаючим професійним святом – Днем медичного працівника України. Священики пройшлися по палатах, дали благословення та роздали маленькі подарунки пацієнтам.