Напередодні свята святителя Миколая Чудотворця священики відвідали будинок-інтернат “Троянда”

Напередодні свята святителя Миколая Чудотворця, 16 грудня благочинний Ладижинського церковного округу протоієрей Вадим Топілін і священики-місіонери з міста Києва протоієрей Валентин Макаров глава катехизаторського відділу Київської єпархії та ієрей Алексій Малюков відвідали дитячий будинок-інтернат «Троянда». З благословення правлячого архієрея митрополита Тульчинського і Брацлавського Іонафана священики вперше у присутності дітей і вихователів звершили Божественну Літургію в стінах будинку-інтернату. Отець Вадим попросив всіх з ретельністю помолитися за мир в Україні. Діти, затамувавши подих, старанно молилися, зосередивши увагу на службі. В кінці Божественної Літургії вихованців причастили Святих Христових Тайн. Після чого їм були вручені подарунки: банани, мандарини, теплі шкарпетки, а також були передані тридцять три упаковки памперсів. Прийом діток був дуже теплим та щирим, персонал сердечно дякував за дружній візит священиків і гостей дитячого закладу.