У Ладижинський лікарні відбулося урочисте відкриття кімнати-храму на честь преподобного Агапита Печерського

У Ладижинський лікарні 14 червня 2017р. у день пам’яті преподобного Агапита Печерського при терапевтичному відділенні з благословення правлячого архієрея високопреосвященнішого Іонафана митрополита Тульчинського і Брацлавського , секретарем Тульчинської єпархії архімандритом Сергієм (Аніцоєм) була освячена відновлена кімната-храм. На урочистому відкритті та освяченні храмової кімнати були присутні: головний лікар Ладижинського МТМО Альчук Дмитро Павлович, секретар Ладижинської міської ради Бучко Людмила Дмитрівна, медичний персонал лікарні, священики Ладижинського церковного округу та віряни. В цей святковий день в акафистном співі всі піднесли свої молитви перед іконою з мощами преподобного Агапита Печерського про те, щоб Господь послав особливу благодать на цей храм, щоб кожен, хто буде входить у нього отримував зцілення душі і тіла. Щоб всемилостивий Господь благословляв і зміцнював руки лікуючих нас лікарів, вкладав у них вміння, старання і майстерність своєї справи. Архімандрит Сергій (Аніцой) окропив святою водою кімнату, ікони та присутніх, а також помазав всіх святим маслом. Хор співав всім хто допомагав у реконструкції кімнати-храму многая і благая літа! Щотижня священики Ладижинського благочиння будуть нести служіння духовної опіки хворих пацієнтів лікарні, проводити молебні, здійснювати таїнства: соборування, сповіді та причастя. Храмова кімната стане дуже гарним духовним острівцем для молитви нужденних.